|
Hoogwaardige lichaamsverzorgingen met respect voor de huid. Geen loze beloftes, wel uw huid zo soepel mogelijk en gezond houden. De lichaamsproducten voor thuisgebruik zijn er voor mensen die belang hechten aan kwalitatieve en aangenaam natuurlijk geurende producten.
Bij een lichaamspeeling worden de dode huidcellen op een ontspannende manier verwijderd. De huid voelt zijdezacht en soepel aan. Bovendien wordt ook de micro-circulatie van de cellen gestimuleerd. Een lichaamspeeling is tevens zeer geschikt voor de zon of zonnebank, om sneller en langer te bruinen.
Ter voorbereiding van de peeling neemt u een zalige, warme regendouche. Uw lichaam wordt nu grondig gescrubd daarna krijgt u een stoombehandeling. De stoom zorgt ervoor dat de poriën van de huid open gaan staan waardoor vuil en talg gemakkelijker verwijderen. De behandeling wordt afgesloten met een regendouche en een hydraterende bodycrème.
Duur: 30 min. - Prijs: € 40,00
Lichaamspakkingen zijn bedoeld om het hele lichaam een opkikker te geven. Deze speciale behandelingen zijn een ware traktatie voor het menselijk lichaam.
Lichaamspakkingen zorgen voor nieuwe energie en verstevigen de huid. Ze werken effectief en geven een direct voelbaar resultaat. Door de behandelingen worden afvalstoffen afgedreven. Bovendien worden er mineralen aan de huid toegevoegd. Lichaamspakkingen worden uitgevoerd met verschillende doeleinden.
Duur: 45 min. - Prijs: € 45,00
- Peeling en pakking van het lichaam
Voorafgaand aan een pakking wordt de huid gereinigd door middel van een peeling naar keuze. Zo worden onzuiverheden en overtollige huidcellen verwijderd. Hierdoor wordt de doorbloeding van de huid en van de spieren gestimuleerd. Vervolgens wordt de huid met een laag revitaliserende stoffen zoals zeealgen, aromatische oliën, chocolade, koffie, fruitproducten,... volgens uw eigen keuze ingesmeerd. Deze specifieke stoffen hebben elk hun unieke werking. Het lichaam wordt omwikkeld met een laag plastic folie. Een warmtedeken ondersteunt het geheel met weldadige warmte.
Duur: 75 min. - Prijs: € 75,00
- Peeling en massage van het lichaam
Het lichaam wordt eerst ontdaan van dode huidcellen om er gezond en fris uit te zien. Dit wordt gevolgd met een weldadige relaxatiemassage die de huid nog extra zal voeden en hydrateren.
Duur: 75 min. - Prijs: € 75,00
- Peeling, pakking en massage van het lichaam
Door de combinatie van een lichaamspeeling en een pakking naar keuze ziet de huid er als herboren uit. En dit alles gevolgd door een relaxatiemassage, zorgt voor een echt ritueel waardoor u volledig relax bij ons naar buiten stapt.
Duur: 120 min. - Prijs: € 120,00
Voorafgaand aan een massage en pakking scrubben we de rug om alle overtollige huidcellen te verwijderen. Hierdoor wordt de doorbloeding van de huid en van de spieren gestimuleerd. Dan kan u genieten van een ontspannende massage van de rug, nek en schouders. Vervolgens wordt er een opwarmende, ontgiftende rugpakking aangebracht.
Duur: 60 min. - Prijs: € 60,00
|